راسته دوز


نمایش:
مرتب کردن براساس:

راسته دوز دو سوزنه نیم روغن کامپیوتری موتور سرخود

چرخ خیاطی راسته دوز دو سوزنه نیم روغن کامپیوتری موتور سرخود ژوکی LH-3588A-7

چرخ خیاطی مدل LH-3500A با قلاب بزرگ برای جین دوزی؛ به یک قلاب بزرگ تر، مجهز شده است. این قلاب که حدود 1.7 برابر سایز استاندارد قلابی است، که درژانویه سال گذشته ارائه شده است. بکارگیری قلاب بزرگتر باعث کاهش فرکانس تغییر قرقره نخ در هنگام دوخت جین یا هرنوع پارچه ضخیم می شود. به علاوه، برای بهتر شده محل تغذیه نخ، انحنای مسیر نخ به حداقل رسیده است. این موار..

0 تومان

راسته دوز زیگزاگ زن، موتور سرخود، تک سوزن، کله خشک

چرخ خیاطی راسته دوز زیگزال زن ژوکی LZ-2290ASR-7

راسته دوز زیگزاگ زن، موتور سرخود، تک سوزن، کله خشکLZ-2290A-SR-7 (دوخت معکوس سریع، دارای سرنخ زن اتومات)LZ-2290A-DU-7 (کله خشک، با قابلیت ضد لیز خوردن پارچه، دارای سرنخ زن اتومات)LZ-2290A-DU (کله خشک، با قابلیت ضد لیز خوردن پارچه) LZ-2290A-DS-7 (کله خشک، دارای سرنخ زن اتومات)LZ-2290A-DS (کله خشک)LZ-2290A-SU-7 (نیم روغن، با قابلیت ضد لیز خوردن پارچه،..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز زیگزاگ زن کله خشک کامپیوتری موتور سرخود ژوکی LZ-2290A-SR-7

چرخ خیاطی مدل LH-3500A با قلاب بزرگ برای جین دوزی؛ به یک قلاب بزرگ تر، مجهز شده است. این قلاب که حدود 1.7 برابر سایز استاندارد قلابی است، که درژانویه سال گذشته ارائه شده است. بکارگیری قلاب بزرگتر باعث کاهش فرکانس تغییر قرقره نخ در هنگام دوخت جین یا هرنوع پارچه ضخیم می شود. به علاوه، برای بهتر شده محل تغذیه نخ، انحنای مسیر نخ به حداقل رسیده است. این موار..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود با دستگاه برنامه کنترل چین زنی

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکی DLU-5494N-7

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوزبا دستگاه برنامه کنترل چین زنیکنترل دیجیتال این چرخ خیاطی، آن را قادر می سازد تا چین زنی باکیفیت و با ثبات را ایجاد نماید...

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه سرقائمی زن اتومات موتور سرخود ژوکی DMN-5420N-7

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه دارای سرقائمی زناین چرخ خیاطی دارای مکانیسم میل سوزن می باشد. تیغه استفاده شده در سرقائمی زن این چرخ خیاطی صنعتی به قدری تیز است که هرگونه نخی را به راحتی ببرد...

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکی DLN-5410N-7

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکیاین چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه، درزها را با دوخت هایی با طول دوخت دقیق ایجاد میکند و باعث جلوگیری از لیز خوردن پارچه بالایی می شود. این چرخ خیاطی صنعتی، دوخت زیبا و بدون هیچ گونه جمع شدگی پارچه را تضمین می کند؛ حتی اگر پارچه زیرکار ضخیم باشد. ..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود پر سرعت

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکی DLN-9010A

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکیمکانیسم میله سوزن ، که به عنوان برجسته ترین راهکار افزایش بهره وری در نخ رسانی و همچنین جلوگیری از نخ رسانی نامنظم می باشد؛ موجب می شود تا از این چرخ خیاطی در طیف وسیعی از کاربردهای دوخت و اتصال بخش های مختلفی از لباس مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این مدل چرخ خیاطی صنعتی، ویژگی های پیشرفته مدل DDL-9000 سری ر..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز، یک سوزنه، پرسرعت

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه ژوکی DDL-8700

شرکت ژوکی با بررسی های دقیق و اصلاح ساختار دوخت به منظوردستیابی به دوخت کم-کشش؛ به چرخ خیاطی ای دست پیدا کرده که می تواند برای پارچه ها و اجناس مختلفی مناسب بوده و دوخت های زیبا و محکمی را ایجاد می کند. این چرخ خیاطی مخصوص دوخت اجناس معمولی می باشد. حدااکثر سرعت دوخت این چرخ خیاطی صنعتی یک سوزنه، 5500 دوخت در دقیقه می باشد. حداکثر طول دوخت آن نیز 5 میلی..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه کله خشک

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه کله خشک ژوکی DDL-9000B-DS

چرخ خیاطی راسته دوز موتور سرخود، یک سوزنه، کله خشک و پرسرعتمدل جدید معرفی شده چرخ خیاطی راسته دوز شرکت ژوکی، .................... را در ابتدای آغاز به کار چرخ خیاطی کاملا از بین برده است. این مورد که در تمامی چرخ خیاطی های دارای سر نخ زن وجود دارد، در چرخ خیاطی راسته دوز مدل 9000B-DS-/PBN کاملا حذف شده است. سر نخ زن این چرخ خیاطی به نحوی عمل میکند که کم..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز شونفا مدل SF6-9 جدید

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز شونفا مدل SF6-9

مدل SF-0303 یک چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز می باشد که برای دوخت چرم، برزنت، مبلمان و ... کاربرد دارد. سرعت دوخت این چرخ خیاطی ضخیم دوز 4500 دور در دقیقه می باشد. ارتفاع پایه بلند کن آن نیز 5.5-13 میلیمتر می باشد. ..

0 تومان

چرخ خیاطی بطرزیگزال زن راسته دوز یک سوزنه ضد لغزش پارچه

چرخ خیاطی زیگزال زن بطر ژوکی LZ-2284C-7

چرخ خیاطی بطر زیگزال زن تک سوزن راسته  دوزچرخ خیاطی های بطر زیگزال زن، بهترین گزینه برای دوخت اجناسی است که ابتدا و انتهای آن به هم متصل است؛ مانند: کمربند، شلوارک و شرت و لباس شنا...

0 تومان

چرخ خیاطی زیگزال زن ژوکی LZ-2284NU

چرخ خیاطی راسته  دوز زیگزال زن، تک سوزن با قابلیت ضد لیز خوردن پارچهLZ-2280NU (زیگزاگ استاندارد)LZ-2284NU (زیگزاگ استاندارد، زیگزاگ سه پله ای)LZ-2284NU-7 (زیگزاگ استاندارد، زیگزاگ سه پله ای، دارای سرنخ زن اتومات)این چرخ خیاطی به قابلیتی مجهز شده است که مانع لیز خوردن پارچه می شود که این باعث می شود دوخت های بهتری در نهایت ایجاد شود . این چرخ خیاطی ..

0 تومان