درباره ما

معرفی شرکت صنایع ژوکی:

عباس منزوی، مدیر عامل شرکت صنایع JUKI ایران است.که در سال 1957 میلادی از کاشان به تهران آمد بعد از 5 سال کسب و کار خود را آغاز کرد. او بعد از 6 سال  توزیع مارک های مختلف چرخ خیاطی ، به دلیل کیفیت بالا و خدمات پس از فروش چرخ خیاطی JUKI ، برای دریافت نمایندگی انحصاری آنها در ایران و تاسیس نمایشگاه بزرگ تخصصی برای محصولات و لوازم جانبی چرخ خیاطی اقدام کرد. این پیشنهاد سپس توسط شرکت JUKI  ژاپن پذیرفته شد.

در سال اول (1970)، 120 چرخ خیاطی صنعتی وارد ایران شد، در سال دوم این عدد به 700 رسید، در سال سوم و چهارم این همکاری موفق، 500 و 1100  چرخ خیاطی به ترتیب وارد ایران شد. و در سال 1976، ایشان به عنوان موفق ترین مدیر عامل شرکتJUKI   پس از هنگ کنگ ژاپن منصوب شد.

در سال 1979، سهم بازار از چرخ خیاطی ژوکی بیش از 80٪ در ایران بود، شرکت صنایع چرخ خیاطی های Juki نماینده انحصاری از شرکت JUKI ژاپن  است. در یک دوره بسیار کوتاه، تعداد زیادی از شرکت های چینی و تایوانی از پتانسیل بالای این صنعت در ایران قدردانی کردند، و محصولات خود را در این بازار معرفی کردند. با این حال، شرکت صنایع JUKI ایران فعالانه به دنبال ترویج محصولات JUKI است. این صرفا به منظور بهبود صنعت نساجی ایران و به حداکثر رساندن بهره وری از صنعت  چرخ خیاطی است. در حال حاضر بسیاری از افراد برای خرید چرخ خیاطی به سراغ این برند معروف می روند.