چرخ خیاطی شونفا

نمایش:
مرتب کردن براساس:
چرخ خیاطی راسته دوز دو سوزنه شونفا مدل 8700D جدید

چرخ خیاطی راسته دوز دو سوزنه شونفا مدل 8700D

این چرخ خیاطی برای دوخت پارچه های ظریف و معمولی مناسب می باشد. از این چرخ خیاطی راسته دوز برای دوخت لباس زیر استفاده می شود. گام دوخت این راسته دوز صنعتی 5 میلی متر و همچنین 2 سوزنه می باشد. تنظیم ارتفاع پایه بلند کن این دستگاه بین 5 تا 13 میلیمتر است.سرعت دوخت این چرخ خیاطی صنعتی 5000 دوخت در دقیقه می باشد. سوزن مورد استفاده در چرخ خیاطی راسته دوز شونف..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز موتور سرخود شونفا مدل 9700 جدید

چرخ خیاطی راسته دوز موتور سرخود شونفا مدل 9700

طراحی منحصر به فرد سیستم الکتریکی چرخ خیاطی کامپیوتری موتور سرخود شونفا باعث جلوگیری از ایرادات احتمالی برقی در این مدل شده است. این چرخ خیاطی صنعتی دارای سرنخ زن اتومات،تنظیم موقعیت سوزن، پایه بلند کن خودکار و ... می باشد. سیستم موتور سرخود باعث کاهش چشم گیر صدای این مدل شده است. پاکسازی خودکار محیط دوخت از باقیمانده نخ و پارچه از دیگر ویژگی های این چر..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز شونفا مدل SF6-9 جدید

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز شونفا مدل SF6-9

مدل SF-0303 یک چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز می باشد که برای دوخت چرم، برزنت، مبلمان و ... کاربرد دارد. سرعت دوخت این چرخ خیاطی ضخیم دوز 4500 دور در دقیقه می باشد. ارتفاع پایه بلند کن آن نیز 5.5-13 میلیمتر می باشد. ..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز کامپیوتری موتور سرخود شونفا مدل SF-0303 جدید

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز کامپیوتری موتور سرخود شونفا مدل SF-0303

مدل SF-0303 یک چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز می باشد که برای دوخت چرم، برزنت، مبلمان و ... کاربرد دارد. این چرخ خیاطی کامپیوتری و موتور سرخود می باشد. سرعت دوخت این چرخ خیاطی ضخیم دوز 2500 دور در دقیقه می باشد. ارتفاع پایه بلند کن آن نیز 6-13 میلیمتر می باشد. برای این چرخ خیاطی از سوزن DP*17 استفاده می شود...

0 تومان

چرخ خیاطی راسته هفت و هشت شونفا مدل SF-2284 جدید

چرخ خیاطی راسته هفت و هشت شونفا مدل SF-2284

اگر به دنبال یک چرخ خیاطی برای دوخت زیگزاگ هفت و هشت هستید، مدل SF-2284 یکی از چرخ های خیاطی باکیفیت در این زمینه کاری است. استفاده از سیستم موتور سرخود باعث کاهش چشم گیر صدا و لرزش و همچنین مصرف انرژی شده است. عرض دوخت این چرخ خیاطی 5 میلیمتر است. ارتفاع پایه بلند کن آن 6 میلیمتر و همچنین سرعت دوخت این چرخ خیاطی زیگزال زن 2000 دور در دقیقه می باشد..

0 تومان

چرخ خیاطی سردوز موتور سرخود شونفا مدل SF-958-4D جدید

چرخ خیاطی سردوز موتور سرخود شونفا مدل SF-958-4D

چرخ خیاطی سردوز صنعتی شونفا مدل SF-958-4D یک از مدل های با کیفیت سردوز موتور سرخود 4 نخ رایج در بازار است که کارایی و قدرت کارکرد بسیار بالایی دارد. این سردوز مجهز به سیستم سرنخ زن زن خودکار می باشد. سیستم روغنکاری این چرخ خیاطی بصورت اتوماتیک می باشد. بهره گیری از سیستم موتور سرخود در این چرخ خیاطی باعث کاهش صدا و لرزش و همچنین افزایش بهره وری این..

0 تومان

چرخ خیاطی میاندوز موتور سرخود شونفا مدل SF-562 جدید

چرخ خیاطی میاندوز موتور سرخود شونفا مدل SF-562

استفاده از سیستم موتور سرخود در این چرخ خیاطی میاندوز باعث کاهش لرزش، صدا و همچنین مصرف انرژی تا 75% می شود. سرنخ زن اتومات، تنظیم سرعت خودکار، توقف خودکار سوزن و سایر قابلیت های اتوماتیک در این چرخ خیاطی میاندوز باعث افزایش بهره وری این چرخ خیاطی شده است...

0 تومان

چرخ خیاطی پس دوز شونفا مدل SF-500 جدید

چرخ خیاطی پس دوز شونفا مدل SF-500

همانطور که از نام چرخ خیاطی پس دوز شونفا مدل SF-500 بر می آید، از این چرخ خیاطی برای پس دوزی پاچه شلوار، آستین، دستکش و ... استفاده می شود. سرعت این دستگاه 1200 دور در دقیقه می باشد...

0 تومان