چرخ خیاطی برای غیر پوشاک


نمایش:
مرتب کردن براساس:

کنگره زن (دوخت زنجیره ای) دوبل بازوآزاد

کنگره زن (دوخت زنجیره ای) دوبل بازوآزاد ژوکی MS-1261

چرخ خیاطی (کنگره) دوخت زنجیره ای دوبل بازوآزادMS-1190  (برای اجناس ظریف و معمولی، 2 سوزنه)MS-1261  ( برای اجناس ضخیم، 3سوزنه)به واسطه بکارگیری سیستم هدایت نخ، زمان لازم جهت کشش نخ کاهش پیدا کرده است. بنابراین ایت دستگاه دوخت کنگره قادر خواهد بود دوخت بسیار زیبایی را حتی بر روی پارچه های ضخیم ایجاد کند...

0 تومان

چرخ خیاطی بطر آستین دوز کامپیوتری کله خشک

چرخ خیاطی بطر آستین دوز کامپیوتری کله خشک ژوکی DP-2100

این چرخ خیاطی دارای بالاترین تکنولوژی شرکت ژوکی برای دوخت و نصب آستین می باشد، که این مرحله از دوخت یکی از سخت ترین فرایندها در تولید پوشاک می باشد. و این چرخ خیاطی این کار را براحتی و با کیفت بالا انجام می دهد. سیستم کارپیش بر در این چرخ خیاطی دارای تکنولوژی روز بوده که باعث دوخت راحت تر و باکیفیت تر می شود..

0 تومان

چرخ خیاطی دوخت زنجیره ای دوبل یک سوزنه

چرخ خیاطی دوخت زنجیره ای دوبل یک سوزنه ژوکی MH-481

این چرخ خیاطی از مکانسیم دوخت و تنظیم گارد سوزنی بهره می برد که باعث می شود همه دوخت ها با کیفیت انجام شود...

0 تومان

راسته دوز دو سوزنه نیم روغن کامپیوتری موتور سرخود

چرخ خیاطی راسته دوز دو سوزنه نیم روغن کامپیوتری موتور سرخود ژوکی LH-3588A-7

چرخ خیاطی مدل LH-3500A با قلاب بزرگ برای جین دوزی؛ به یک قلاب بزرگ تر، مجهز شده است. این قلاب که حدود 1.7 برابر سایز استاندارد قلابی است، که درژانویه سال گذشته ارائه شده است. بکارگیری قلاب بزرگتر باعث کاهش فرکانس تغییر قرقره نخ در هنگام دوخت جین یا هرنوع پارچه ضخیم می شود. به علاوه، برای بهتر شده محل تغذیه نخ، انحنای مسیر نخ به حداقل رسیده است. این موار..

0 تومان

راسته دوز زیگزاگ زن، موتور سرخود، تک سوزن، کله خشک

چرخ خیاطی راسته دوز زیگزال زن ژوکی LZ-2290ASR-7

راسته دوز زیگزاگ زن، موتور سرخود، تک سوزن، کله خشکLZ-2290A-SR-7 (دوخت معکوس سریع، دارای سرنخ زن اتومات)LZ-2290A-DU-7 (کله خشک، با قابلیت ضد لیز خوردن پارچه، دارای سرنخ زن اتومات)LZ-2290A-DU (کله خشک، با قابلیت ضد لیز خوردن پارچه) LZ-2290A-DS-7 (کله خشک، دارای سرنخ زن اتومات)LZ-2290A-DS (کله خشک)LZ-2290A-SU-7 (نیم روغن، با قابلیت ضد لیز خوردن پارچه،..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز زیگزاگ زن کله خشک کامپیوتری موتور سرخود ژوکی LZ-2290A-SR-7

چرخ خیاطی مدل LH-3500A با قلاب بزرگ برای جین دوزی؛ به یک قلاب بزرگ تر، مجهز شده است. این قلاب که حدود 1.7 برابر سایز استاندارد قلابی است، که درژانویه سال گذشته ارائه شده است. بکارگیری قلاب بزرگتر باعث کاهش فرکانس تغییر قرقره نخ در هنگام دوخت جین یا هرنوع پارچه ضخیم می شود. به علاوه، برای بهتر شده محل تغذیه نخ، انحنای مسیر نخ به حداقل رسیده است. این موار..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود با دستگاه برنامه کنترل چین زنی

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکی DLU-5494N-7

چرخ خیاطی صنعتی راسته دوزبا دستگاه برنامه کنترل چین زنیکنترل دیجیتال این چرخ خیاطی، آن را قادر می سازد تا چین زنی باکیفیت و با ثبات را ایجاد نماید...

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه سرقائمی زن اتومات موتور سرخود ژوکی DMN-5420N-7

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه دارای سرقائمی زناین چرخ خیاطی دارای مکانیسم میل سوزن می باشد. تیغه استفاده شده در سرقائمی زن این چرخ خیاطی صنعتی به قدری تیز است که هرگونه نخی را به راحتی ببرد...

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکی DLN-5410N-7

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکیاین چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه، درزها را با دوخت هایی با طول دوخت دقیق ایجاد میکند و باعث جلوگیری از لیز خوردن پارچه بالایی می شود. این چرخ خیاطی صنعتی، دوخت زیبا و بدون هیچ گونه جمع شدگی پارچه را تضمین می کند؛ حتی اگر پارچه زیرکار ضخیم باشد. ..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود پر سرعت

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکی DLN-9010A

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه موتور سرخود ژوکیمکانیسم میله سوزن ، که به عنوان برجسته ترین راهکار افزایش بهره وری در نخ رسانی و همچنین جلوگیری از نخ رسانی نامنظم می باشد؛ موجب می شود تا از این چرخ خیاطی در طیف وسیعی از کاربردهای دوخت و اتصال بخش های مختلفی از لباس مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این مدل چرخ خیاطی صنعتی، ویژگی های پیشرفته مدل DDL-9000 سری ر..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز، یک سوزنه، پرسرعت

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه ژوکی DDL-8700

شرکت ژوکی با بررسی های دقیق و اصلاح ساختار دوخت به منظوردستیابی به دوخت کم-کشش؛ به چرخ خیاطی ای دست پیدا کرده که می تواند برای پارچه ها و اجناس مختلفی مناسب بوده و دوخت های زیبا و محکمی را ایجاد می کند. این چرخ خیاطی مخصوص دوخت اجناس معمولی می باشد. حدااکثر سرعت دوخت این چرخ خیاطی صنعتی یک سوزنه، 5500 دوخت در دقیقه می باشد. حداکثر طول دوخت آن نیز 5 میلی..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه کله خشک

چرخ خیاطی راسته دوز یک سوزنه کله خشک ژوکی DDL-9000B-DS

چرخ خیاطی راسته دوز موتور سرخود، یک سوزنه، کله خشک و پرسرعتمدل جدید معرفی شده چرخ خیاطی راسته دوز شرکت ژوکی، .................... را در ابتدای آغاز به کار چرخ خیاطی کاملا از بین برده است. این مورد که در تمامی چرخ خیاطی های دارای سر نخ زن وجود دارد، در چرخ خیاطی راسته دوز مدل 9000B-DS-/PBN کاملا حذف شده است. سر نخ زن این چرخ خیاطی به نحوی عمل میکند که کم..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز شونفا مدل SF6-9 جدید

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز شونفا مدل SF6-9

مدل SF-0303 یک چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز می باشد که برای دوخت چرم، برزنت، مبلمان و ... کاربرد دارد. سرعت دوخت این چرخ خیاطی ضخیم دوز 4500 دور در دقیقه می باشد. ارتفاع پایه بلند کن آن نیز 5.5-13 میلیمتر می باشد. ..

0 تومان

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز کامپیوتری موتور سرخود شونفا مدل SF-0303 جدید

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز کامپیوتری موتور سرخود

چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز کامپیوتری موتور سرخود شونفا مدل SF-0303

مدل SF-0303 یک چرخ خیاطی راسته ضخیم دوز می باشد که برای دوخت چرم، برزنت، مبلمان و ... کاربرد دارد. این چرخ خیاطی کامپیوتری و موتور سرخود می باشد. سرعت دوخت این چرخ خیاطی ضخیم دوز 2500 دور در دقیقه می باشد. ارتفاع پایه بلند کن آن نیز 6-13 میلیمتر می باشد. برای این چرخ خیاطی از سوزن DP*17 استفاده می شود...

0 تومان

چرخ خیاطی بطرزیگزال زن راسته دوز یک سوزنه ضد لغزش پارچه

چرخ خیاطی زیگزال زن بطر ژوکی LZ-2284C-7

چرخ خیاطی بطر زیگزال زن تک سوزن راسته  دوزچرخ خیاطی های بطر زیگزال زن، بهترین گزینه برای دوخت اجناسی است که ابتدا و انتهای آن به هم متصل است؛ مانند: کمربند، شلوارک و شرت و لباس شنا...

0 تومان

چرخ خیاطی زیگزال زن ژوکی LZ-2284NU

چرخ خیاطی راسته  دوز زیگزال زن، تک سوزن با قابلیت ضد لیز خوردن پارچهLZ-2280NU (زیگزاگ استاندارد)LZ-2284NU (زیگزاگ استاندارد، زیگزاگ سه پله ای)LZ-2284NU-7 (زیگزاگ استاندارد، زیگزاگ سه پله ای، دارای سرنخ زن اتومات)این چرخ خیاطی به قابلیتی مجهز شده است که مانع لیز خوردن پارچه می شود که این باعث می شود دوخت های بهتری در نهایت ایجاد شود . این چرخ خیاطی ..

0 تومان

چرخ خیاطی مادگی زن کامپیوتری موتور سرخود

چرخ خیاطی مادگی زن کامپیوتری ژوکی LBH-1790A

تیغه، دوخت تا طول حداکثر 41 میلیمتر را پشتیبانی می کند. از آنجایی که مدل LBH-1795AS به پایه استاندارد 120 میلیمتر مجهز است، قابلیت دوخت جادکمه تا 12 میلیمتر را دارد. مدل LBH-1795AS قابلیت دوخت جادکمه های بلند مانند: مادگی کمربند در کمربند ایمنی را دارد. به علاوه، این چرخ خیاطی قابلیت دوخت جادکمه بصورت پیوسته و ایجاد دو جادکمه را دارد.محدودیت های پا..

0 تومان

چرخ خیاطی میاندوز بطر کوچک نیم روغن

چرخ خیاطی میاندوز بطر کوچک ژوکی MF-7223DU10

بطر کوچک و کله نیم روغن برای راحتی بیشتر استفاده در نظر گرفته شده اند. این چرخ خیاطی دوخت راحتی را برای شما فراهم میکند.اندازه محیط بیرونی بطر به 176 میلیمتر کاهش پیدا کرده است. این کمک می کند که دوخت هایی که به سختی صورت می گیرد در این چرخ خیاطی به راحتی انجام شود. مانند سر آستین لباس ورزشی و زنانه یا یقه لباس بچگانه...

0 تومان

چرخ خیاطی میاندوز چهار سوزنه موتور سرخود

چرخ خیاطی میاندوز ژوکی MF-7523-U11

..

0 تومان

چرخ خیاطی نمادوز کامپیوتری

چرخ خیاطی نمادوز کامپیوتری ژوکی AMS-221EN

چرخ خیاطی نمادوز کامیوتری (برای دوخت دو رنگ نخ) ابعاد 300*200 میلیمتراین دستگاه امکان دوخت دو نوع نخ و در دو رنگ مختلف را فراهم کرده است. این دستگاه مناسب کفش، کیف و صندلی خودرو است...

0 تومان

چرخ خیاطی پس دوز شونفا مدل SF-500 جدید

چرخ خیاطی پس دوز

چرخ خیاطی پس دوز شونفا مدل SF-500

همانطور که از نام چرخ خیاطی پس دوز شونفا مدل SF-500 بر می آید، از این چرخ خیاطی برای پس دوزی پاچه شلوار، آستین، دستکش و ... استفاده می شود. سرعت این دستگاه 1200 دور در دقیقه می باشد...

0 تومان

چرخ خیاطی کنگره دوز فلت چهار سوزنه

چرخ خیاطی کنگره دوز فلت چهار سوزنه ژوکی MF-3620

چرخ خیاطی کنگره دوز فلت چهار سوزنهمدل جدید چرخ خیاطی با سروو موتور، دارای یک مزیت نسبت به سایر مدل های سری MF چرخ های خیاطی ژوکی می باشد. این مدل تقریبا معادل نصف سایر مدل های رایج، مصرف انرژی دارد.(در مقایسه با مدل های دارای کلاچ موتور)بسیار خوشحالیم که اعلام نماییم که یک گروه محصولات جدید در حال حاضر موجود است؛ یک مدل آن برای دوخت پارچه های کشی مانند ..

0 تومان